هواوی میت ۱۰ پرو : دوربین دوگانه و قابلیت بالای هوش مصنوعی

پنجشنبه 13 مهر 1396
9:46
سارا


بنا به عکسی جاسوسی جدیدی که اخیراً ایوان بلس ([Evan Blass] که یکی از افراد مشهور و معتبر در زمینه انتشار شایعات در مورد گجت­های هوشمند است) درباره هواوی میت ۱۰ پرو منتشر کرده، این تلفن مجهز به دوربین دوگانه بوده و تکیه زیادی بر روی هوش مصنوعی خواهد داشت. ماه گذشته بلس عنوان کرده بود که کمپانی موردبحث سه مدل هواوی میت ۱۰ را معرفی خواهد کرد: نسخه استاندارد، هواوی میت ۱۰ پرو، و میت ۱۰ لایت. این عکس جدید با آنچه بلس درباره مدل پرو برای VentureBeat نوشته بود، کاملاً همخوانی دارد. هواوی میت ۱۰ پرو یک صفحه بدون حاشیه یا نسبت تصویر ۱۸:۹ داشته و دو دوربین ۱۲ و ۲۰ مگاپیکسل در پشت و دوربین جلویی ۸ مگاپیکسل خواهد داشت.

به نظر می رسد بین مدل‌های پرو و لایت چند تفاوت جزئی وجود دارد. مثلاً مدل پرو در سه رنگ اندکی متفاوت (آبی تیره (dark blue)، مشکی و قهوه‌ای) عرضه شده، و یک نوار عریض کم رنگتر در قسمت بالا وجود دارد. بلس اشاره کرده که تاکنون هوآوی هیچ واکنشی در مورد این نوار نداشته است.

همچنین ظاهراً این تصویر همان چیزی که باعث برانگیخته شده اپل توسط هوآوی شده است: هوش مصنوعی؛ چیزی که کمپانی اپل عنوان می‌کند در حال حاضر در آن کمپانی پیشرو است. بر همین اساس، هوآوی روز جمعه تیزر تبلیغاتی کوتاهی برای این تلفن منتشر کرد که در آن ادعا کرده بود که تلفن جدیدش یک تلفن هوشمند نخواهد بود، بلکه یک بیشتر «ماشین هوشمند» است. البته صحت این ادعا را روز ۱۶ اکتبر که انتظار می‌رود هوآوی تلفن‌های جدیدش را رونمایی کند، خواهیم فهمید. پس باید تا آن زمان منتظر بمانیم.

persianpishraneh.cm


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بازرگاني پرشين پيشرانه است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب avazak.ir
× بستن تبلیغات