سفید کردن دندان و راهکارهایی ساده برای یک لبخند زیبا

يکشنبه 15 مرداد 1396
17:56
سارا

پوست موز

پوست موز سرشار از پتاسیم، منیزیوم، منگنز و دیگر مواد معدنی است. این مواد معدنی برای سفید کردن دندان ها بسیار مفید هستند. بخش داخلی پوست موز را به تمام بخش های دندان خود بمالید. حدود ۵ الی ۷ دقیقه صبر کنید. سپس دندان های خود را با خمیردندان مسواک بزنید. این کار را هر میزان که مایل هستید می توانید تکرار کنید.

خمیردندان لیمو

این دهان شویه جدای از سفید کردن دندان، به بوی بسیار خوب دهان نیز کمک می کند. ۳ قاشق چای خوری عصاره ی لیموی تازه و ۱ قاشق چای خوری نمک تصفیه شده را مخلوط کنید. توسط مسواک این خمیر را روی دندان های خود بمالید. سپس دهان خود را کاملاً شستشو دهید. این کار را یک بار در هفته می توانید تکرار کنید.

  • در صورتی که در دهان خود التهاب خاصی دارید از این مورد استفاده نکنید.
  • به دلیل اسیدی بودن لیمو استفاده ی درازمدت از آن پیشنهاد نمی شود.

برگ ریحان

برگ ریحان را کاملاً خرد کرده و از آن یک پوره تهیه کنید. خمیر حاصل را به جای خمیردندان معمولی خود استفاده کنید. این خمیر جدای از سلامت دندان و خوشبو کردن دهان، به سفید کردن دندان نیز خواهد انجامید. به جای این کار می توانید حدود ۵ الی ۱۰ دقیقه قبل از مسواک زدن این خمیر را روی دندان خود بگذارید. سپس با خمیردندان معمولی مسواک زده و دهان خود را بشویید.

آلوئه ورا

ممکن نیست تابحال از آلوئه ورا استفاده نکرده باشید. کاربردهای متفاوت این گیاه باعث شده تا بسیاری افراد از آن بهره مند شوند. سفید کردن دندان تنها یکی از خواص این گیاه دوست داشتنی است. عصاره ی آلوئه ورای تازه یا ژل طبیعی آلوئه ورا را تهیه کنید. مقداری از آن را روی دندان خود گذاشته و با مسواک ماساژ دهید. سپس دهان خود را شستشو دهید. این کار را پس از هر بار مسواک زدن عادی نیز می توانید انجام دهید. پس از چند هفته نتیجه ی آن قابل مشاهده خواهد بود.


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بازرگاني پرشين پيشرانه است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب avazak.ir
× بستن تبلیغات